Voľné pracovné pozície - aktuálne neponúkame voľné pozície

Ako popredný zamestnávateľ v oblasti strojárstva v Trenčianskom kraji hľadáme ľudí, ktorí vytvárajú mimoriadnu hodnotu pre našich zákazníkov.

Čo ponúkame?

  • individuálny, adaptačný a stabilizačný proces pre nových zamestnancov (aj absolventov škôl bez praxe)

  • prácu s najmodernejšími technológiami

  • odborný a kariérny rast

  • vzdelávanie zamestnancov

  • dochádzkový bonus

  • náborový bonus

  • bonus za odporučenie zamestnanca

  • extra 3 dni plateného voľna naviac

  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

  • 7,5 hodinový pracovný úväzok pre každého zamestnanca

    Informácie a pravidlá ochrany osobných údajov na stiahnutie

Pozicia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Požiadavky na zamestnanca: pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore: strojárske

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Druh pracovného pomeru:

Mzdové podmienky (brutto):

Termín nástupu:

Hľadáte inú pracovnú príležitosť? Máte otázky k zamestnaniu v HF NaJUS?

Napíšte email na adresu: perso@hf-mixinggroup.com